Göğüs Küçültme Ameliyatı

Göğüs Küçültme Ameliyatı Nedir?

Göğüs küçültme ameliyatı temelde fazla göğüs dokusunun ameliyat ile vücuttan uzaklaştırılma işlemidir.Göğüs dokusu hormonlara duyarlı bir yapıdır. Kişinin göğüsleri yeme-içme dahil olmak üzere birçok faktörle bağlantılı olduğundan kişide büyük göğüs problemi oluşabilmektedir. Cerrahi işlemler yardımıyla hem sağlıklı ve kaliteli bir hayat için hem de estetik görüntü için göğüs küçültme operasyonları yapılmaktadır. 

 

gögüs küçültme ameliyatı
Göğüs Küçültme Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Kişide meme ucu çizgisi meme katlantı çizgisinin altına inmişse göğüs sarkma problemi olduğu anlaşılabilmektedir. Göğüs küçültme göğüsleri istediği boyuttan büyük olan, göğüs büyüklüğüne bağlı olarak sırt ve omurga ağrıları yaşayan kişilere uygulanabilmektedir. Göğüs küçültme operasyonu göğüs gelişimini tamamlayan 18 yaşından büyük herkese uygulanabilmektedir.

Göğüs küçültme ameliyatı, hem estetik hem de rahatlık açısından önemli avantajlar sunar. Uzman bir estetik cerrah eşliğinde gerçekleştirilen bu prosedür, bireylerin hem görünümlerini iyileştirmelerine hem de yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olabilir.

Göğüs Küçültme Ameliyat Fiyatları

Göğüs Küçültme Operasyon Fiyatları,  bazı faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler şunlardır:

  • Operasyonun yapıldığı bölge
  • Kullanılan malzemelerin türü
  • Doktorun deneyimi
  • Kliniğin veya hastanenin türü

Bu operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız, en doğru maliyet bilgisini, operasyonu yapacak olan uzman doktorumuzdan alabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için bize whatsapp ya da iletişim formlarını doldurarak ulaşabilirsiniz. İletişim için  tıklayınız

oka-aesthetic

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Whatsapp
1
Hello 👋
Can we help you?