Göğüs İmplantı Çıkarma Ameliyatı

Göğüs İmplantı Çıkarma  Nedir?

Göğüs implantı çıkarma ameliyatı kişinin istemesi durumunda yapılan cerrahi bir işlemdir. Göğüs yerleştirilen implantın zarar görmesi, protezin kişiye acı vermesi, implantın estetik ve simetrik görüntüsünün bozulması ya da kişinin farklı bir işlem yaptırmak istemesi sonucu yapılabilen bir operasyondur.

Göğüs İmplantı Çıkarma İşlemi Kimlere Uygulanmaktadır?

Göğüs implantı çıkarma işlemi, bireylerin değişen ihtiyaçlarına ve tercihlerine yanıt veren bir estetik cerrahi seçeneğidir. Bu ameliyat, estetik ve kişisel rahatlığın ön planda olduğu bir seçenek olarak, bireylerin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilir. Uzman bir estetik cerrah eşliğinde gerçekleştirilmelidir.

Göğüs implantı çıkarma işlemi, daha önce göğüs implantı ameliyatı olmuş kadınlar yaptırabilmektedir. Göğüs implantı çıkarma operasyonu 50 yaşa kadar uygun görülmekle birlikte kronik bir hastalığa sahip olmayan kişiler yaptırabilmektedir.

Göğüs implantı çıkarma ameliyatı
Göğüs İmplantı Çıkarma Operasyon Fiyatları

Göğüs implantı çıkarma operasyon fiyatları,  bazı faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler şunlardır:

  • Operasyonun yapıldığı bölge
  • Kullanılan malzemelerin türü
  • Doktorun deneyimi
  • Kliniğin veya hastanenin türü

Bu operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız, en doğru maliyet bilgisini, operasyonu yapacak olan uzman doktorumuzdan alabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için bize whatsapp ya da iletişim formlarını doldurarak ulaşabilirsiniz. İletişim için  tıklayınız

oka-aesthetic

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Whatsapp
1
Hello 👋
Can we help you?